Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu

19.5.2020

Moravská vodárenská a. s. oznamuje, že ve čtvrtek 21. května 2020 v době od 8.00 do 13.00 hod. nepoteče voda od prodejny potravin v celé horní části obce, z důvodu opravy vodovodního řadu. 

MUDr. Minařík bude mít od úterý 19. května 2020 obnoven provoz ordinace v Hřivínově Újezdě.

Ředitelství ZŠ a MŠ Hřivínův Újezd oznamuje, že provoz základní a mateřské školy bude obnoven 25. května 2020 za dodržení  bezpečnostních a hygienických opatření. Více informací naleznete na webových stránkách školy: www.zsamshrivinuvujezd.cz.

 

 Vláda ČR s platností od 16.3.2020 zakázala volný pohyb osob na celém území České republiky s výjimkou: • cest do zaměstnání • nezbytných cest za rodinou • nezbytných cest k obstarání základních životních potřeb (nákup potravin, léků, hygienického zboží, krmiv pro zvířata atd.) • cest do zdravotnických zařízení • cest za účelem vyřízení neodkladných úředních záležitostí • výkonu činnosti sloužící k zajištění bezpečnosti a vnitřního pořádku, zajištění zdravotních a sociálních služeb atd. Povolen je nezbytný doprovod. Sledujte aktuální zprávy v televizi, rozhlasu, na webu obce a na úřední desce. 

Dětská lékařka MUDr. Gavendová má zaveden nouzový režim ordinace. Ošetřuje výhradně po předchozím telefonickém objednání tel. č. 577 645 261 - do odvolání. 

Kdo z občanů má zájem o kompostér, obsah 900 l, může se přihlásit v kanceláři obecního úřadu. Cena za 1 kompostér je 250,- Kč.

Obecní úřad žádá majitele pozemků, které sousedí s obecními komunikacemi, aby v provedli ořez stromů, jejichž větve zasahují do místních komunikací. Tam, kde nebude proveden ořez větví, svozová firma RUMPOLD Uherský Brod odmítá z důvodu poškození nástavby vozidla odvoz odpadu.