Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu

17. 6. 2019

Od středy 19. června 2019 budou v prodeji na obecním úřadě vstupenky na vystoupení dechové hudby MISTŘÍŇANKA, která bude v Hřivínově Újezdě hrát na pouťové zábavě v sobotu 6. července 2019 od 20.00 hod. 

Akciová společnost ROKOSPOL působící v oblasti stavební chemie a nátěrových hmot s provozovnou v Kaňovicích, hledá uchazeče na pozici "Pracovníka výroby rozpouštědlových nátěrových hmot". Jedná se o práci v nepřetržitém nebo  jednosměnném provozu. Více informací na e-mailu: manaskova@rokospol.cz nebo tel. č. 577 110 153.

Drůbežárna Prace bude v pátek 21.6.2019 v 15.15 hod. prodávat před prodejnou kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, housata, káčata, husokačeny, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a vykupovat králičí kůže 1 ks/5,- Kč.  

Oznamujeme, že u sběrného dvora je umístěn kontejner na BIO dopad. 

Kdo z občanů má zájem o kompostér, obsah 900 l, může se přihlásit v kanceláři obecního úřadu. Cena za 1 kompostér je 250,- Kč.

Obecní úřad žádá majitele pozemků, které sousedí s obecními komunikacemi, aby v jarních měsících provedli ořez stromů, jejichž větve zasahují do místních komunikací. Tam, kde nebude proveden ořez větví, svozová firma RUMPOLD Uherský Brod odmítá z důvodu poškození nástavby vozidla odvoz odpadu.