Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu

10.9.2020

MUDr. Minařík má od 9. 9. 2020 do 14. 9. 2020 dovolenou. V nutných případech zastupuje MUDr. Pochylý ve svých ordinačních hodinách, Luhačovice tel. č. 577 330 740.

Pan Josef Kudláč vykupuje padaná jablka vždy v pondělí, středu a pátek od 16.00 hod. do 18.00 hod. Cena za 1 kg je 1,90 Kč.

Upozorňujeme uživatele kabelové televize, že 23. září 2020 dojde k přeladění ze současného vysílání DVB-T na DVB-T2. Majitelé starších televizorů si musí zajistit set-top-box.

CONTIMADE, s. r. o., Kaňovice u Zlína, hledá pracovníky na pozice: stavební dělník, dělník elektro, lakýrník a mnoho dalších. Mzda až 50.000,- Kč měsíčně. Více informací na www.contimade.cz

 

Pěstitelská pálenice Březnice zahajuje pálení od 1. 9. 2020. Objednávky osobně nebo telefonicky na č. 604 207 092. 

Firma ADA Zlín, s. r. o. se sídlem v Biskupicích hledají kolegu na pozici: seřizovač do výroby plastových obalů pro kosmetiku. Požadavky: znalost a praxi se seřizováním a údržbou strojů, pečlivost, zodpovědnost. Nabízí: odpovídající platové podmínky, firemní benefity, přátelské prostředí. V případě zájmu kontaktujte: tel. č. 577 136 143 nebo alenab@adazlin.cz

Místní knihovna oznamuje, že v průběhu prázdnin se nebudou půjčovat knihy, z důvodu  rekonstrukce budovy obecního úřadu.

 Ministerstvo zdravotnictví ČR s platností od 10.9.2020 do odvolání všem osobám zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos a ústa) jako rouška, ústenka. respirátor, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to: ve všech vnitřních prostorách, obchodech, veřejné dopravě - autobusy, MHD, vlaky, zdravotnické zařízení, sociální zařízení, lékárny, úřady, místnosti určené pro kontakt s veřejností, volební místnosti.                       Ministerstvo zdravotnictví ČR s platností od 1.9.2020 do odvolání zakazuje nebo omezuje hudební, divadelní, filmová, další umělecká představení, sportovní, náboženské, taneční, jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, trhy, veletrhy, oslavy veřejné i soukromé, s účastí přesahující 1000 osob - koná-li se akce převážně ve venkovních prostorech nebo 500 osob, koná-li se akce ve vnitřních prostorech.                                                                             Sledujte aktuální zprávy v televizi, rozhlasu, na webu obce a na úřední desce. 

 

Dětská lékařka MUDr. Gavendová ošetřuje výhradně po předchozím telefonickém objednání na č. 577 645 261 - do odvolání. 

Kdo z občanů má zájem o kompostér, obsah 900 l, může se přihlásit v kanceláři obecního úřadu. Cena za 1 kompostér je 250,- Kč.

Obecní úřad žádá majitele pozemků, které sousedí s obecními komunikacemi, aby v provedli ořez stromů, jejichž větve zasahují do místních komunikací. Tam, kde nebude proveden ořez větví, svozová firma RUMPOLD Uherský Brod odmítá z důvodu poškození nástavby vozidla odvoz odpadu.