Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu

26. 11. 2019

V pátek 29. 11. 2019 v 17.00 hod. bude na návsi Slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Na programu bude přivítání starostou obce, rozsvícení vánočního stromu, vystoupení ZUŠ Morava, kulturní pásmo dětí ZŠ, prezentace výrobků dětí ZŠ a MŠ, beseda pod vánočním stromem. 

Zastupitelstvo obce Hřivínův Újezd zve na Setkání seniorů, které se koná v neděli 1. 12. 2019 od 15.00 hod. ve společenské místnosti sportovního areálu. Program - zahájení starostou obce, vystoupení folklorního souboru Skřivánek, projev starosty obce, občerstvení, volná zábava.  

 

Byl nalezen svazek klíčů, kdo je postrádá, může si je vyzvednout v kanceláři obecního úřadu.

Společnost LAMBRO 92 a. s. se sídlem v Dobrkovicích přijme na trvalý pracovní poměr operátory a brigádníky k žíhacím pecím s nástupem ihned a taky operátora na CNC laser.   Práce je vhodná pro muže i ženy. V případě vážného zájmu se hlaste ve výrobním areálu v Dobrkovicích nebo tel. č. 733 713 946.

Zemědělská firma ve Velkém Ořechově přijme pracovnici nebo pracovníka do živočišné výroby. Zájemci se mohou informovat na tel. č. 577 996 077 nebo osobně na farmě Velký Ořechov.

Akciová společnost ROKOSPOL působící v oblasti stavební chemie a nátěrových hmot s provozovnou v Kaňovicích, hledá uchazeče na pozici "Pracovníka výroby rozpouštědlových nátěrových hmot". Jedná se o práci v nepřetržitém nebo  jednosměnném provozu. Více informací na e-mailu: manaskova@rokospol.cz nebo tel. č. 577 110 153.

Kdo z občanů má zájem o kompostér, obsah 900 l, může se přihlásit v kanceláři obecního úřadu. Cena za 1 kompostér je 250,- Kč.

Obecní úřad žádá majitele pozemků, které sousedí s obecními komunikacemi, aby v provedli ořez stromů, jejichž větve zasahují do místních komunikací. Tam, kde nebude proveden ořez větví, svozová firma RUMPOLD Uherský Brod odmítá z důvodu poškození nástavby vozidla odvoz odpadu.