Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu

26.3.2020

MUDr. Minařík bude mít do odvolání ordinaci pouze na Velkém Ořechově - tel. č. 577 159 580.

V místní prodejně potravin Hruška, na základě nařízení vlády, se ruší vymezení nákupu pro seniory. Zákazníci bez rozdílu věku, si mohou nakupovat kdykoli v době provozu prodejny. 

16. 3. 2020

 Vláda ČR s platností od 16.3.2020 zakázala volný pohyb osob na celém území České republiky s výjimkou: • cest do zaměstnání • nezbytných cest za rodinou • nezbytných cest k obstarání základních životních potřeb (nákup potravin, léků, hygienického zboží, krmiv pro zvířata atd.) • cest do zdravotnických zařízení • cest za účelem vyřízení neodkladných úředních záležitostí • výkonu činnosti sloužící k zajištění bezpečnosti a vnitřního pořádku, zajištění zdravotních a sociálních služeb atd. Povolen je nezbytný doprovod. Sledujte aktuální zprávy v televizi, rozhlasu, na webu obce a na úřední desce.

Upozornění - vzhledem k současné situaci, způsobené šířením virové nákazy COVID-19, jsou omezeny úřední hodiny Obecního úřadu Hřivínův Újezd: pondělí a středa 13.00 - 16.00 hodin. Omezení platí do odvolání. K využívání svých záležitostí využívejte telefony a elektronickou komunikaci. V případě potřeby můžete využít zvonek s hlásičem pro imobilní občany, který je umístěn za hlavními vstupními dveřmi budovy obecního úřadu. Děkujeme za pochopení.

Vedení ZŠ a MŠ Hřivínův Újezd oznamuje, že provoz mateřské školy je z důvodu nepříznivého vývoje epidemiologické situace v České republice od 17. března 2020 do odvolání uzavřen. 

Dětská lékařka MUDr. Gavendová má zaveden nouzový režim ordinace. Ošetřuje výhradně po předchozím telefonickém objednání tel. č. 577 645 261 - do odvolání. 

 

 

Kdo z občanů má zájem o kompostér, obsah 900 l, může se přihlásit v kanceláři obecního úřadu. Cena za 1 kompostér je 250,- Kč.

Obecní úřad žádá majitele pozemků, které sousedí s obecními komunikacemi, aby v provedli ořez stromů, jejichž větve zasahují do místních komunikací. Tam, kde nebude proveden ořez větví, svozová firma RUMPOLD Uherský Brod odmítá z důvodu poškození nástavby vozidla odvoz odpadu.